Beredningsgrupp

Beredningsgrupp 

Johanna Hedberg
Sektionschef, Arbetsförmedlingen 
johanna.hedberg@arbetsformedlingen.se

Håkan Ljungberg, ersättare
Sektionschef, Arbetsförmedlningen
hakan.ljungberg@arbetsformedlingen.se

Malin Masimov
Samverkansansvarig, Försäkringskassan
malin.masimov@forsakringskassan.se 

Eric Rynestad
Arbetsmarknad och integration, Kinda Kommun
eric.rynestad@kinda.se

Pär Thorell
Arbetsmarknad och integration, Kinda kommun
par.thorell@kinda.se

Ann Sellbrink, ersättare
Komhall i Kinda, Kinda Kommun
ann.sellbrink@kinda.se

Karin Granath
Omsorgskontoret, Linköpings Kommun
karin.granath@linkoping.se 

Nina Arwskog
Jobb- och Kunskapstorget, Linköpings Kommun
nina.arwskog@linkoping.se

Laila Hämäläinen
Socialkontoret, Linköpings Kommun
laila.hamalainen@linkoping.se 

Linn Karlsson, ersättare
Socialförvaltningen, Linköpings Kommun
linn.b.karlsson@linkoping.se 

Annette Johansson
Närsjukvården, Region Östergötland
annette.m.johansson@regionostergotland.se

Jaan Gustafsson
Psykiatriska kliniken, Region Östergötland
jaan.gustafsson@regionsostergotland.se

Magnus Niklasson Bekkhus, ersättare
Psykiatriska kliniken, Region Östergötland
magnus.niklasson.bekkhus@regionostergotland.se

Lotta Åkesson
Arbetsmarknadsenheten, Åtvidabergs Kommun
liselott.akesson@atvidaberg.se

Josefine Olaisen-Lundh, ersättare
Socialkontoret, Åtvidabergs Kommun
josefine.olaisen-lundh@atvidaberg.se 

Mattias Bergström
Förbundschef, Samordningsförbundet
mattias.bergstrom@linkoping.se

Lena Elf
Biträdande förbundschef, Samordningsförbundet
lena.a.elf@linkoping.se

Ammi Olofsson
Sekreterare, Samordningsförbundet
annmarie.olofsson@linkoping.se

Ida Olofsson, ersättare
Sekreterare, Samordningsförbundet
ida.olofsson@linkoping.se

 

 

 

 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen