Beredningsgrupp

Beredningsgrupp 

Jessica Ängshammar
Sektionschef, Arbetsförmedlingen
jessica.angshammar@arbetsformedlingen.se

Håkan Ljungberg, ersättare
Sektionschef, Arbetsförmedlningen
hakan.ljungberg@arbetsformedlingen.se

Malin Masimov
Samverkansansvarig, Försäkringskassan
malin.masimov@forsakringskassan.se 

Mattias Schwerdt, ersättare
 Försäkringskassan
mattias.schwerdt@forsakringskassan.se

Sari Kunnari
Arbetsmarknads- och integrationsenheten, Kinda kommun
sari.kunnari@kinda.se

Sara Frank, ersättare
Arbetsmarknads- integrationsenheten, Kinda kommun
sara.frank@kinda.se

Lena Hedesand Rahmberg, ersättare
Individ- och familjeomsorgen, Kinda Kommun
lena.hedesand-rahmberg@kinda.se

Karin Granath
Social- och omsorgsförvaltningen, Linköpings Kommun
karin.granath@linkoping.se 

Niclas Sjösten
Arbetsmarknadscentrum, Linköpings Kommun
niclas.p.sjosten@linkoping.se

Nina arwskog, ersättare
Arbetsmarknadscentrum, Linköpings kommun
nina.arwskog@linkoping.se 

Linn Karlsson
Social- och omsorgsförvaltningen, Linköpings Kommun
linn.b.karlsson@linkoping.se 

Helene Kaneröd
Social- och omsorgsförvaltningen, Linköpings Kommun
helene.kanerod@linkoping.se

Lena Didriksson
Närsjukvården, Region Östergötland
lena.didriksson@regionostergotland.se

Magnus Niklasson Bekkhus,
Psykiatriska kliniken, Region Östergötland
magnus.niklasson.bekkhus@regionostergotland.se

Lotta Åkesson
Arbetsmarknadsenheten, Åtvidabergs Kommun
liselott.akesson@atvidaberg.se

Caroline Gansved, ersättare
Ekonomisk bistsånd och handläggarenheten, Åtvidabergs Kommun
caroline.gansved@atvidaberg.se

Daniel Larsson
Länsstyrelsen Östergötland
daniel.larsson@lansstyrelsen.se

Yvonne Thorsson, ersättare
Länsstyrelsen Östergötland
yvonne.thorsson@lansstyrelsen.se

Karin Fagéus
Utbildningsförvaltningen, Linköpings Kommun
karin.fageus@linkoping.se

Mattias Bergström
Förbundschef, Samordningsförbundet
mattias.bergstrom@linkoping.se

Lena Elf
Biträdande förbundschef, Samordningsförbundet
lena.a.elf@linkoping.se

Åsa Carlsson
Sekreterare, Samordningsförbundet
asa.k.carlsson@linkoping.se

 

 

 

 

 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen