Styrelse, medlemmar och revisorer

 

Styrelse

Fredrik Lundén 
Linköpings kommun, ordförande
fredrik.lunden@linkoping.se 

Gunnar Broman 
Region Östergötland, vice ordförande
gunnar.broman@linkoping.se

Mikael Sanfridson 
Linköpings kommun, ersättare
mikael.sanfridson@linkoping.se

Lars Karlsson
Kinda kommun
lars.karlsson@kinda.se

Mona Damm 
Kinda kommun, ersättare
mona.damm@kinda.se 

Ann Hemmingsson
Åtvidabergs kommun
ann.hemmingsson@atvidaberg.se

Lennart Pettersson 
Åtvidabergs kommun, ersättare
lennart.pettersson@atvidaberg.se

Mikael Gustavsson
Region Östergötland, ersättare
mikael.gustavsson75@gmail.com

Anna Hallén
Arbetsförmedlingen
anna.hallen@arbetsformedlingen.se 

Martin Wänqvist
Arbetsförmedlingen, ersättare
martin.wänqvist@arbetsformedlingen.se

Åsa Brodd
Försäkringskassan
asa.brodd@forsakringskassan.se

Darin Murad
Försäkringskassan, ersättare
darin.murad@forsakringskassan.se

Åsa Carlsson
Sekreterare för styrelsen
asa.k.carlsson@linkoping.se

 

Medlemsrepresentanter för huvudmännen

Niklas Borg (M)
niklas.borg@linkoping.se 

Thomas Lidberg (S)
thomas.lidberg@atvidaberg.se

Conny Forsberg (S)
conny.forsberg@kinda.se

Helena Balthammar
helena.balthammar@regionostergotland.se  

Lars Clarvid
lars.clarvid@forsakringskassan.se

Birgitta Sundström
birgitta.sundstrom@arbetsformedlingen.se 

 

Revisorer

Staffan Danielsson, Linköpings kommun.
Carl.Danielsson@linkoping.se 

Christer Ekman, Åtvidaberg
christer.ekman@atvidaberg.se 

Sigvard Olsson (S), Kinda
sigvard.olsson@kinda.se 

Monica Ericsson,  Regionen
monica.L.ericsson@regionostergotland.se 

Dag Köllerström, Försäkringskassan/Staten
dag.kollerstrom@kpmg.se 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen