Kontakt/Kansli

Postadress
Samordningsförbundet Centrala Östergötland
Platensgatan 5A
582 20 Linköping

Org nummer: 222000-2485


Mattias Bergström
Förbundschef
0706-85 13 13
mattias.bergstrom@linkoping.se

Lena Elf
Biträdande förbundschef/Kansliansvarig
0705-21 09 09
lena.a.elf@linkoping.se 

Carina Stålenmark
Tryckeriansvarig
0709-13 13 71
carina.stalenmark@linkoping.se

Linda Andersson
Statistik- och utvärderingsansvarig /webbansvarig
070-372 92 72
linda.andersson@linkoping.se 

Jane Davidsson Ryliden
Insatsadministratör
0761-13 13 26
jane.davidsson-ryliden@linkoping.se  

Petra Lind
Insatsadministratör
0725-19 89 47
petra.lind@linkoping.se 

Emmy Olsson
Projektadministratör/Textbearbetning och redigering
0725-52 12 13
emmy.olsson@linkoping.se  

Hanna Carlson
Kommunikationsansvarig
0733-22 63 89
hanna.carlson@linkoping.se 

Ida Olofsson
Projektledare
0703-88 82 84
ida.olofsson@linkoping.se

Lena Strindlund
Verksamhetsdoktorand
0763- 77 47 27
lena.strindlund@linkoping.se

Ammi Olofsson
Administratör
0703-741312
AnnMarie.Olofsson@linkoping.se

Emma Esbjörnsson
Ekonomiansvarig
Tel: 013-20 68 38
emma.esbjornsson@linkoping.se 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen