Styrgrupper

 

 Styrgrupp plattform Norrköping

Nina Strand

Arbetsförmedlingen

Mail: nina.strand@arbetsformedlingen.se

Alija Dizdarevic

Försäkringskassan

Mail: alija.dizdarevic@forsakringskassan.se

Tina Mathsson

Arbetsmarknadskontoret, Norrköpings kommun

Mail: tina.mathsson@norrkoping.se

Maria Torgensen

Socialkontoret, Norrköpings kommun

Mail: maria.torgensen@norrkoping.se

Teresa Påhlsson

Vård- och omsorgskontoret

Mail: teresa.pahlsson@norrkoping.se

Anna Käcker

Region Östergötland

Mail: anna.kacker@regionostergotland.se

Karin Mossberg

Region Östergötland

Mail: karin.mossberg@regionostergotland.se

Styrgrupp plattform Söderköping / Valdermarsvik

Malin Von Kalm Greiff

Arbetsförmedlingen

Mail: malin.von-kalm-greiff@arbetsformedlingen.se

Alija Dizdarevic

Försäkringskassan

Mail: alija.dizdarevic@forsakringskassan.se

Petra Bernin

Geriacare, vårdcentral, Söderköping

Mail: petra.bernin@geria.se

Jörgen Rosin

Arbetsmarknadsenheten, Söderköpings kommun

Mail: jorgen.rosin@soderkoping.se

Fredrik Sjösten

Vuxengruppen (IFO), Söderköpings kommun

Mail: fredrik.sjosten@soderkoping.se

Petter Jonsson

Region Östergötland, vuxenpsykiatrin

Mail: petter.n.jonsson@regionostergotland.se

Charlotte Kettle

Region Östergötland, vårdcentral, Valdemarsvik

Mail: charlotte.kettle@regionostergotland.se

Richard Olovsson

Arbetsmarknadsenheten, Valdemarsviks kommun

Mail: richard.olovsson@valdemarsvik.se

Louise Skymnevik

Individ- och familjeomsorg, Valdemarsviks kommun

Mail: louise.skymnevik@valdemarsvik.se

 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen