Chefsgrupp

I chefsgruppen finns medlemmarna i Samordningsförbundet Västra Östergötland representerade. Chefsgruppen träffas fyra gånger per år och arbetar i huvudsak med samverkansfrågor relaterade medlemmarnas ordinarie verksamheter och Samordningsförbundets stödjande roll i detta.

Representanter i chefsgruppen:
Jelena Maric
Arbetsförmedlingen
jelena.maric@arbetsformedlingen.se

Anna Ydrevik
Försäkringskassan
anna.ydrevik@forsakringskassan.se

Susanna Jangerot
Region Östergötland
susanna.jangerot@regionostergotland.se

Patrik Lindgren
Boxholms kommun
patrik.lindgren@boxholm.se

Elin Alm Rahm
Mjölby kommun
ElinAlm.Rahm@mjolby.se

Lilane Egnell
Motala kommun
lilane.egnell@motala.se

Linda Fröjdh
Vadstena kommun
linda.frojdh@vadstena.se

Mersiha Karisik
Ödeshögs kommun
mersiha.karisik@odeshog.se

Jakob Rönnqvist
Samordningsförbundet Västra Östergötland
jakob.ronnqvist@motala.se

 

 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen