Chefsgrupp

I chefsgruppen finns medlemmarna i Samordningsförbundet Västra Östergötland representerade. Chefsgruppen träffas fyra gånger per år och arbetar i huvudsak med samverkansfrågor relaterade medlemmarnas ordinarie verksamheter och Samordningsförbundets stödjande roll i detta.

Representanter i chefsgruppen:
Anna Bengtsson
Boxholms kommun
anna.bengtsson@boxholm.se

Anna Ydrevik
Försäkringskassan
anna.ydrevik@forsakringskassan.se

Lilane Egnell
Motala kommun
lilane.egnell@motala.se

Susanna Jangerot
Region Östergötland
susanna.jangerot@regionostergotland.se

Helen Albrektsson
Mjölby kommun
helen.albrektsson@mjolby.se

Jakob Rönnqvist
Samordningsförbundet Västra Östergötland
jakob.ronnqvist@motala.se

Frida Ihrfeldt
Vadstena kommun
frida.ihrfeldt@vadstena.se

Mersiha Karisik
Ödeshögs kommun
mersiha.karisik@odeshog.se

 

 

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen