Nätverket västra

Nätverket västra består av medarbetare som arbetar med olika insatser finansierade av Samordningsförbundet Västra Östergötland. Nätverket träffas varannan vecka för dialog i metod- och resursfrågor samt för konsultation i enskilda ärenden

pdfSamtycke till samverkan

Aktuella representanter i Nätverket västra:
Christian Nyenger
Samordnare, Mjölby
Region Östergötland
christian.nyenger@regionostergotland.se

Jakob Rönnqvist
Samordnare, Motala
Motala kommun
jakob.ronnqvist@motala.se

Mikael Palm
Processledare, Boxholm
Boxholms kommun
mikael.palm@boxholm.se

Madelene Fransson
Arbetsterapeut, Ödeshög
Ödeshögs kommun
madelene.fransson@odeshog.se

Yvonne Mellberg Jakobsson
Socialsekreterare, Vadstena
Vadstena kommun
yvonne.mellberg.jakobsson@vadstena.se

Christina Ingesson
Socialsekreterare, Motala
Motala kommun
christina.ingesson@motala.se

Kerstin Ekdahl
Koordinator, ISA västra
Motala kommun
kerstin.ekdahl@motala.se 

Sara Franzén
Arbetsförmedlare, Motala/västra
Arbetsförmedlingen
sara.franzen@arbetsformedlingen.se

Per-Arne Carlsson
Arbetsförmedlare, Motala/västra
Arbetsförmedlingen
per-arne.carlsson@arbetsformedlingen.se

Tijana Custovic
Handläggare, Motala/västra
Försäkringskassan
tijana.custovic@forsakringskassan.se

Lena Karlsson
Arbetsterapeut, Mjölby
Region Östergötland
lena.d.karlsson@regionostergotland.se

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen