Styrelse/Revisorer

Nedan presenteras Samordningsförbundet Västra Östergötlands styrelse och revisorer. I styrelsen finns representation från samtliga parter, vilka är Arbetsförmedlingen, Försäkringskassan och Region Östergötland samt kommunerna Boxholm, Mjölby, Motala, Vadstena och Ödeshög.

Styrelsemedlemmar:    
Anna Johansson, ordförande
Mjölby kommun
anna.e.johansson@mjolby.se

Madeleine Johansson, vice ordförande
Region Östergötland
sikargarden@hotmail.com

Patrik Vidarsson
Vadstena kommun
patrik.vidarsson@vadstena.se

Maths Andersson
Motala kommun
maths.andersson@motala.se

Stefan Höög
Arbetsförmedlingen
stefan.hoog@arbetsformedlingen.se

Mattias Schwerdt
Försäkringskassan
mattias.schwerdt@forsakringskassan.se

Helena Stålhandske
Boxholms kommun
helena.stalhandske@boxholm.se

Kristina Bruno
Ödeshögs kommun
kristina.bruno@odeshog.se

Ersättare:
Ulla Karlsson
Mjölby kommun
ulla.karlsson@mjolby.se

Ulla Ordell
Region Östergötland
ulla.ordell@regionostergotland.se

Margit Berggren Silvheden
Vadstena kommun
margit.silvheden@telia.com

Marianne Walter
Motala kommun
marianne.walter@motala.se

Per Engdahl
Arbetsförmedlingen
per.engdahl@arbetsformedlingen.se 

Isyan Tamburaci Baykal
Försäkringskassan
isyan.tamburaci.baykal@forsakringskassan.se

Sören Norrby
Boxholms kommun
soren.norrby@hotmail.com

Johan Kollberg
Ödeshögs kommun
johan.kollberg@odeshog.se

Revisorer:
Ragnhild Wärn
Motala kommun
ragnhild.warn@telia.com

Eiwor Englund
Region Östergötland
eiwor.englund@regionsostergotland.se

Johan Månsson
Försäkringskassan
johan.o.maansson@deloitte.se

Ylwa Söderström
Boxholms kommun
ylwa.soderstrom@gmail.com

Per Ginning
Vadstena kommun
ginning.vadstena@gmail.com

Anna-Stina Palm
Mjölby kommun
e-post saknas

Förbundsmedlemmar

motala vadstena soderkoping valdemarsvik kinda mjolby odeshog finspang boxholm  linkoping  atvidaberg  forsakringskassanlandstinget2015  arbetsformedlingen